Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime World

Live the boring life as an Anime Character!!!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ikkitousen

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
.Idiot on a stage.
Moderator
.Idiot on a stage.


Female Sagittarius Dog
Брой мнения : 807
Join date : 05.08.2009
Age : 113
Местожителство : Безследно изчезнала...

Character
Rank: Първороден Вапмир
Nature:
Fighting Stile:

Ikkitousen Empty
ПисанеЗаглавие: Ikkitousen   Ikkitousen I_icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 7:14 pm

Ikkitousen Ikkitousen

Седем училища са постоянно `във война` едно с друго, всички студенти – момичета и момчета – са станали опитно бойци и водят постоянна битка. Техните животи и съдби са водени от странни бижута,които съдържат духовете и преживелиците на войните от периода на Сангокуши. Едно момиче, Сонсаку Хакуфу, се премества да живее в Япония и както изглежда,по стечение на обстоятелствата трябва да събере седемте училища, както някога са събрани седемте древни страни съответстващи на тези училища. Но както при всички герои има и лоша страна на нейната съдба и както винаги има непрестанна борба между онези около нея, които се опитват да строшат веригите на техните предопределени съдби и сами да изградят живота си.

http://zamunda.net/details.php?id=123912&comments=1#startcomments - 1 Сезон
Върнете се в началото Go down
loup garou
Dark Identity
Dark Identity
loup garou


Female Leo Pig
Брой мнения : 61
Join date : 18.08.2009
Age : 28

Character
Rank:
Nature:
Fighting Stile:

Ikkitousen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ikkitousen   Ikkitousen I_icon_minitimeСря Авг 19, 2009 6:56 am

Беше интересно, но ме дразнеше как винаги се разкъсват дрешките на момичетата. Първи сезон беше по забавен от втори, а трети още не съм го почнала.

П.С. овите(някаде ги пишат спешъли) на са за сащества(като мен), които не си падат по момичета.

П.С.2 в замунда са качили комплекта от трита сезона и овите- http://www.zamunda.net/details.php?id=182597
Върнете се в началото Go down
Nessie

Nessie


Брой мнения : 15
Join date : 11.09.2009

Ikkitousen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ikkitousen   Ikkitousen I_icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 5:55 am

loup garou написа:
Беше интересно, но ме дразнеше как винаги се разкъсват дрешките на момичетата.
Съгласна. Тва ми беше първото еччи и всъщност съм малко разочарована. Стори ми се банално, ама пак го биваше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ikkitousen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ikkitousen   Ikkitousen I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ikkitousen
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime World :: Аниме :: Аниме Каталог-
Идете на: