Anime World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime World

Live the boring life as an Anime Character!!!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кои са ви любимите цитати от книги?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Anita san
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Anita san


Female Aries Pig
Брой мнения : 671
Join date : 23.07.2009
Age : 29

Character
Rank: Missing nin
Nature: Fire
Fighting Stile: Idai stile: Kiss Jutsus

Кои са ви любимите цитати от книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Кои са ви любимите цитати от книги?   Кои са ви любимите цитати от книги? I_icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 7:10 pm

Кои са ви любимите цитати от книги?
Върнете се в началото Go down
https://animeworld.bulgarianforum.net
.Idiot on a stage.
Moderator
.Idiot on a stage.


Female Sagittarius Dog
Брой мнения : 807
Join date : 05.08.2009
Age : 113
Местожителство : Безследно изчезнала...

Character
Rank: Първороден Вапмир
Nature:
Fighting Stile:

Кои са ви любимите цитати от книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са ви любимите цитати от книги?   Кои са ви любимите цитати от книги? I_icon_minitimeСря Авг 05, 2009 6:28 pm

Сега се сещам за два от Ева Луна:

Бях навършила петнадесет години и бях девствена,но ако връвта със седем възела,измислена от Кръсница, мереше и помисли, нямаше да изляза с чест от изпитанието.

и другата:

-Няма да те закачат,защото би означавало да признаят, че казваш истината.- Отвърна Ролф Карле. - А като стана дума за истории,още се мъча да разгадая смисъла на приказката за онази жена,дето продава минало на един войн...
-Още ли си блъскаш главата с нея?Абе виждам аз,че си човек с бавни реакции...

От втората част на Ева Луна:

После започнах работа другаде и изгубих поглед от Клариса за около две деситилетия, докато я срещнах отново и въстановихме приятелството си до ден-днешен, без да отдаваме особено внимание на различните пречки, включително и на смъртта й, която все пак внесе известен безпорядък в прекрасните ни взаимотношения.
Върнете се в началото Go down
Wing
Dark Identity
Dark Identity
Wing


Male Libra Pig
Брой мнения : 80
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : The endless void that is your mind .

Character
Rank:
Nature:
Fighting Stile:

Кои са ви любимите цитати от книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са ви любимите цитати от книги?   Кои са ви любимите цитати от книги? I_icon_minitimeВто Авг 11, 2009 7:21 am

"В топлия полумрак на конюшната светлият жребец на СМЪРТ вдигна глава от зоба и леко изцвили вместо поздрав . Името му беше Бинки . Истински кон . СМЪРТ бе правил опити с огнени или костеливи жребци , но установи , че са непрактични , особено огнените , които най-често подпалваха сламата по пода и после гледаха засрамено" туй е от на Тери Пратчет книгата "Жътварят" или на ингилииски - "Reaper Man"
Върнете се в началото Go down
Psychotic Mentality
Moderator
Psychotic Mentality


Female Pisces Rat
Брой мнения : 762
Join date : 25.07.2009
Age : 28
Местожителство : Аncien Egypt

Character
Rank: S
Nature: Fire/ Lightning
Fighting Stile: Triple-Bladed Scythe

Кои са ви любимите цитати от книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са ви любимите цитати от книги?   Кои са ви любимите цитати от книги? I_icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 6:28 am

`Чух, че някой влиза. Не обърнах внимание. Почувствах в леглото до себе си някакво тяло, почувствах една ръка първо в мократа ми коса, после започна да слиза надолу, да ме гали, да ме ласкае, да се протяга към онази част от мен, която беше болезнена. Устните му нежно се притискаха към гърба ми, ръжете му здравно ме обгръщаха. Почувствах, че тялото ми се затопля. Исках топлина.
- Обичам те, Публий, обичам те! - Лелий смучеше ухото ми, а ръцете му с епромъкваха между краката ми.
Почувствах, че члена ми се втвърдява, а после се осъзнах с целия живот, останал в мен, яроснто се обърнах и го отблъснах, опрях двата си крака върху гърба му и го изтласках. Той падна на пода.
Настъпи тишина, чуваше се само дъждът. Лелий стана в тъмното и излезе от стаята.`

"Сципион" - Рос Леки <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кои са ви любимите цитати от книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са ви любимите цитати от книги?   Кои са ви любимите цитати от книги? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои са ви любимите цитати от книги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кои са любимите ви филми и сериали?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime World :: Интереси и Забавление :: Книги-
Идете на: